BEST SERVİS TURİZM ŞİRKETİ SİTESİ

best-servis-turizm-sirketi-sitesi

Merhaba

Bu sefer çok dilli bir site ile karşınızdayız. bir firmanın ihtiyacı olabilecek tüm özellikler firmalardan gelen talepler doğrultusunda hesaplandı ve titizlikle kodlandı. 

 

Yönetim Paneli

Web sitenizi güncel tutabilmeniz için bir yönetim paneli şarttır. Yönetim paneli; web siteniz üzerinde ekleme, çıkarma, güncelleme gibi işlemleri yapabilmeniz için tasarlanmış CMS yazılımlarıdır. Tasarladığımız tüm web siteleri için CMS yazılımları geliştiriyoruz, wordpress, joomla, wix gibi hazır ve açık kaynak kodlu yazılımlar kullanmıyoruz ve bu sayede üst düzey güvenlik ölemleri ve ileri düzey seo optimizasyonu sağlayabiliyoruz.

 

Seo Optimizasyonu

Tüm altyapı arama motorları için optimize edildi.

 

Mobil  (responsive) Uyumluluk

Smart TV, akıllı telefonlar vb. tüm cihazların ekran boyutlarını otomatik algılayarak minimize veya maximize olabilen tasarımalara mobil uyumlu (responsive) tasarım.

Mobil Uyumluluk Testi - Google Search Console üzerinden yapabilirsiniz.

 

Gerçek Çoklu Dil Desteği
google translate ile değil gerçek çoklu dil desteği sunuyoruz, dilediğiniz zaman yönetim panelinden istediğiniz kadar dil ekleyebilir yada çıkarabilirsiniz

 

Güncel Yazılım
Piyasada güvenirliliği ve stabilitesi kanıtlanmış yazılım dilleri ve bunların frameworkleri ile çalışıyoruz böylece maksimum güvenlik ve güncelliği garanti ediyoruz, 

 

DEMO : https://best.ozturk-web.com
PANEL DEMO : https://best.ozturk-web.com/panel

kullanıcı : tester@tester.com

Şifre : 123456